Zapisy

Zapisz się na kurs

Zapisz się na kurs przez formularz kontaktowy poniżej. Jeśli nie wszystko jest dla Ciebie jasne, przejdź do interesującego Cię egazminu po prawej stronie!

Zapisz się na wybrany kurs!

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  BrakKurs maturalnyKurs ósmoklasistyKurs językowy


  Język polskiMatematykaFizykaChemiaHistoriaBiologiaGeografiaAngielskiNiemieckiWos


  Język polskiMatematykaFizykaChemiaHistoriaBiologiaGeografiaAngielskiNiemieckiWos


  Język polskiMatematykaJęzyk angielski


  AngielskiNiemieckiFrancuskiHiszpańskiWłoski

  Zaakceptuj poniższe warunki, aby wysłać formularz.


  Wysylajac formularz zapisow wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akademicki Ośrodek Nauki ,auto szkoła v-max Roman Cywinski siedziba Zgierz ul.Spacerowa1-32 w celach związanych z rekrutacja i naborem.
  Od 25 maja 2018 r. w Unii Europejskiej stosujemy przepisy Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych (RODO), czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Stosowanie przepisów RODO jest okazją, aby poinformować Państwa o tym, jak chronimy i przetwarzamy Państwa dane osobowe i jakie w związku z tym przysługują uprawnienia.
  1. Państwa dane osobowe mogą być także przekazywane uprawnionym organom w zakresie wymaganym przez obowiązujące przepisy prawa.
  2.Dane osobowe będą przetwarzane do momentu rozwiązania umowy. Okres przetwarzania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora. Po tym okresie dane będą przetwarzane jedynie w zakresie i przez czas wymagany przepisami prawa.
  3.Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Administratora związane z wykonywaniem umowy, to jest. podmiotom świadczącym usługi księgowe, usługi informatyczne, podmiotom świadczącym usługi prawne (w tym podatkowe i windykacyjne), podmiotom świadczącym usługi archiwizacji dokumentów, bankom, kurierom, pracownikom i współpracownikom Administratora.
  4. Stosowanie przepisów RODO jest okazją, aby poinformować Państwa o tym, jak chronimy i przetwarzamy Państwa dane osobowe i jakie w związku z tym przysługują uprawnienia:MAJĄ PAŃSTWO PRAWO DO: Wiedzy o zarządzaniu Państwa informacjami osobowymi; Dostępu do Państwa informacji osobowych oraz sposobu ich przetwarzania; Żądania poprawy, zniszczenia Państwa informacji osobowych lub zaprzestania działań przetwarzających (z wyjątkiem przechowywania Państwa informacji osobowych), jeśli przetwarzanie danych narusza obowiązujące przepisy; Sprzeciwić się przetwarzaniu Państwa danych; Wycofania Państwa zgody.-wszelkie zapytania i zagadnienia dotyczące przetwarzania państwa danych osobowych prosimy o przesyłanie na nasz adres: kursyaon@wp.pl

  Kursy
  maturalne

  czytaj więcej
  Kursy
  językowe

  czytaj więcej
  Intensywne kursy maturalne oraz kursy ósmoklasisty

  czytaj więcej
  Kursy maturalne dla drugoklasistów

  czytaj więcej